preskoči na sadržaj
Vijesti

Natjecanja, smotre i natječaji u 2020./2021. školskoj godini

NATJEČAJI

58. revija hrvatskog filmskog stvaralaštva djece, Mali Lošinj (on line) 5.10.2020.

Učenici: Dramsko- medijska skupina 

Učiteljica: Ivana Pivac Tadić

 

Likovni natječaj "Oboji svijet", Zagreb, 13.10.2020.

Učenici: Gabrijel Barth (V.), Ela Opačić (V.), Ivan Malnar (V.), David Mihalić (V.), Rafael Šefer Moravček (V.), Iva Ćorković (VII.), Josip Jularić (VII.), Nikolina Malnar (VII.), Slavko Sudar (VII.), Sara Vrbanić (VII.), Nicka Bunjevac (VIII.), Marvin Čavlović (VIII.), Petar Kičić (VIII.), Rebeka Matijević (VIII.), Valerija Ribić (VIII.)

Učiteljica: Mateja Vukelić

 

Likovni natječaj "Marijini obroci", Zagreb, 16.10.2020.

Učenici: Gabrijel Šupica (VI.), Iva Ćorković (VII.), Tia Magdalena Bogdanović (VIII.), 

Učiteljica: Kristina Peterlik

 

Festival dječjeg stripa "Igre za djecu u stripu", Gunja 2020.

Učenici: Iva Ćorković (VII.), Sara Vrbanić (VII.), Slavko Sudar (VII.), Vanessa Mihalić (VII.)

Učiteljica: Mateja Vukelić

 

27. susreti malih pjesnika Slavonije i Baranje, Cernik, 10.12.2020.

Učenici: Emily Muka (IV.), Vanda Pirić (IV.), Nicka Bunjevac (VIII.), Tia Magdalena Bogdanović (VIII.)

Učitelji: Ivana Pivac Tadić, Zlatko Galetić

 

Izbor najmaštovitije maske, 16.2.2021.

1. mjesto: Gabriela Muka (II.), Rafael Šefer Moravček (V.)

2. mjesto: Dora Ćorković (III.), Mihael Šupica (II.)

3. mjesto: Sebastijan Mihalić (III.), Antonio Barth (VI.), Petra Šupica (VII.)

 

Likovni natječaj "Zeleni koraci za djecu i mlade", Slavonski Brod, 26.4.2021.

Učenici III. razreda: Patricija Jeftić, Tina Dobriković, Majda Ćorković, Marija Šupica, Dora Ćorković

Učiteljica: Nikolina Bićanić

 

ŠKOLSKA NATJECANJA

Školsko natjecanje iz informatike, 3.2.2021.

Učenici: Rafael Šefer Moravček (V.), Lovro Modrić (V.), Slavko Sudar (VII.), Iva Ćorković (VII.), Teo Bunjevac (VII.), Josip Jularić (VII.)

Učiteljica: Marina Valentić

 

Školsko natjecanje iz kemije, 4.2.2021.

Učenici: Slavko Sudar (VII.), Iva Ćorković (VII.), Sara Vrbanić (VII.)

Učiteljica: Antonija Bekić

 

Školsko natjecanje iz tehničke kulture, 5,2.2021.

Učenici: Lovro Modrić (V.), Rafael Šefer Moravček (V.), Teo Bunjevac (VII.), Slavko Sudar (VII.)

Učitelj: Marijan Matošević

 

Školsko natjecanje iz povijesti, 5.2.2021.

Učenici: Vanessa Mihalić (VII.), Petra Šupica (VII.)

Učiteljica: Branka Grgić

 

Školsko natjecanje iz biologije, 10.2.2021.

Učenici: Petra Šupica (VII.), Iva Ćorković (VII.), Sara Vrbanić (VII.), Josip Jularić (VII.), Nicka Bunjevac (VIII.), Tia Magdalena Bogdanović (VIII.)

Učiteljica: Valentina Lepan

 

Školska smotra LiDraNo, 10.2.2021.

Učenici RN: Adam Barta (I.), Leon Trnka (I.), Lucija Jeftić (I.), Melani Gavrić (I.), Andrijana Guberović (I.), Denny Kovačević (I.), Leo Prisuda (I.)

Učenici PN: Gabriel Barth (V.), Tamara Franješević (V.), David Gorup (V.), Ivan Malnar (V.), David Mihalić (V.), Lovro Modrić (V.), Ela Opačić (V.), Patricija Sjeverac (V.), Rafael Šefer Moravček (V.), Matija Babaček (VI.), Antonio Barth (VI.), Dragan Ivanišević (VI.), Sanela Jelenić (VI.), Tonio Kovač (VI.), Fran Malenica (VI.), Lorena Mrmak (VI.), Andreas Muka (VI.), Gabrijel Šupica (VI.), Magdalena Šupica (VI.), Nena Amić (VII.), Teo Bunjevac (VII.), Iva Ćorković (VII.), Josip Jularić (VII.), Nikolina Malnar (VII.), Vanessa Mihalić (VII.), Slavko Sudar (VII.), Petra Šupica (VII.), Sara Vrbanić (VII.)

Učiteljice: Olivera Galetić, Ivana Pivac Tadić

 

Školsko natjecanje iz likovne kulture, 10.2.2021.

Učenici: David Mihalić (V.), Gabrijel Barth (V.), Rafael Šefer Moravček (V.), Lovro Modrić (V.), Lorena Mrmak (VI.), Iva Ćorković (VII.), Josip Jularić (VII.), Petra Šupica (VII.), Sara Vrbanić (VII.), Tia Magdalena Bogdanović (VIII.), Nicka Bunjevac (VIII.), Valerija Ribić (VIII.)

Učiteljica: Mateja Vukelić

 

Školsko natjecanje iz matematike, 17.2.2021.

Učenici: Magdalena Šupica (VI.), Lovro Modrić (V.), Rafael Šefer Moravček (V.)

Učiteljica: Sanja Ličanin

 

Školsko natjecanje iz geografije, 22.2.2021.

Učenici: Rafael Šefer Moravček (V.), Sara Vrbanić (VII.), Iva Ćorković (VII.), Petra Šupica (VII.)

Učitelj: Sulejman Piskić

 

ŽUPANIJSKA NATJECANJA

Županijsko natjecanje iz informatike, Slavonski Brod, 3.3.2021.

Učenik: Rafael Šefer Moravček (V.)

Učiteljica: Marina Valentić

 

Županijska smotra LiDraNo, Slavonski Brod (on line), 16.3.2021.

Učenici: Magdalena Šupica (VI.), Petra Šupica (VII.)

Učiteljica: Ivana Pivac Tadić

 

Županijsko natjecanje - izložba iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna, Slavonski Brod (on line), 22.3.2021.

Učenica: Iva Ćorković (VII.)

Učiteljica: Mateja Vukelić




Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Branka FRANCUZ   datum: 11. 2. 2021.

Tražilica

Godina čitanja 2021.


Pink shirt day


UZ Breza


Marijini obroci


CodeWeek


IRIM


Filmsko stvaralaštvo


PIRLS 2021


FEAD


e-Škole



Dabar 2019.


NSPČ 2019.


Kalendar
« Srpanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Korisni linkovi
Lista linkova je prazna




preskoči na navigaciju