Dan otvorenih vrata srednjih škola Nove Gradiške

Učenici VIII. razreda naše škole u pratnji razrednice Branke Grgić, pedagoginje Ane Krmpotić i učiteljice Ksenije Bokulić posjetili su srednje škole u Novoj Gradišci. Dio učenika posjetio je Gimnaziju Nova Gradiška gdje im je predstavljen program škole te fakultativne i izvannastavne aktivnosti. Dio učenika obišao je Industrijsko-obrtničku, Ekonomsku školu i Elektotehničku školu. U IOŠ-u su učenici uz stručno vodstvo obišli praktikume svih smjerova koji se nude u ovoj školi, od kuhara, konobara, krojača do automehaničara, bravara i metalaca te CNC operatera. Posjetili su i dio škole trgovačkog smjera te pomoćnih kuhara i slastičara. U Elektrotehničkoj školi naše su osmaše dočekali učenici viših razreda te škole uz čije su vodstvo učenici obišli učionice tehničara za računalstvo, za mehatroniku te za zanimanje komercijalist.

Učenicima su na zanimljiv način predstavljeni programi srednjih škola.

Branka Grgić, učiteljica POV

objavio: Branka Francuz   datum: 10. 5. 2023.